RAJA S.A. Constanta a transmis Comunicare privind inceperea executiei lucrarilor nr. 97260/28.10.2021 pentru „Proiectul regional de dezvoltare a infrastructurii de apa si apa uzata în aria de operare a SC RAJA SA Constanta în perioada 2014-2020”, CL20: „RETELE DE APA SI CANALIZARE CASTELU, COMUNA CASTELU, JUD. CONSTANTA” prin care aduce la cunostinta populatiei începerea lucrarilor în data de 15.11.2021, ora 08:00.
Articole similare
![](https://primariacomuneicastelu.ro/wp-content/uploads/2021/10/245654794_4452991751421885_5756188510729698551_n.jpg)
VOR INCEPE LUCRARILE DE ASFALTARE AFERENTE PROIECTULUI „MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COM. CASTELU, JUD. CONSTANTA”
![](https://primariacomuneicastelu.ro/wp-content/uploads/2023/02/Diapozitiv2.jpg)
Primăria Castelu a obținut finanțare nerambursabilă pentru proiectul ”Sistemul Inteligent de Management Local”, prin PNRR C10
![](https://primariacomuneicastelu.ro/wp-content/uploads/2023/06/anunt-mediu.jpg)