SE VA INTRUNI COMISIA DE RECEPTIE PARTIALA PENTRU OBIECTIVUL „SISTEM DE ALIMENTARE CU APA CASTELU – GOSPODARIA DE APA CASTELU” – Primaria Comunei Castelu

Urmare a instiintarii antreprenorului UTILNAVOREP S.A. cu privire la finalizarea lucrarilor aferente obiectivului „Sistem de alimentare cu apa Castelu – Gospodaria de apa Castelu” din cadrul contractului de lucrari, executate in baza Autorizatiei de Construire nr. 06/15.04.2019 emise de Primaria Comunei Castelu, in conformitate cu prevederile H.G. nr. 343/2017 privind modificarea HG 273/1994 se va efectua receptia partiala a lucrarilor.

Lucrarile sunt in cadrul „Proiectului regional de dezvoltare a infrastructurii de apa si apa uzata in aria de operare a SC RAJA SA Constanta in perioada 2014-2020”