ANUNȚ – INFORMARE PRIVIND DEPUNEREA SOLICITĂRII DE EMITERE A ACORDULUI DE MEDIU – Primaria Comunei Castelu

ANUNȚ – INFORMARE PRIVIND DEPUNEREA SOLICITĂRII DE EMITERE A ACORDULUI DE MEDIU

Anexa nr. 5G

COMUNA CASTELU

COMUNA CASTELU, reprezentată de ANGHEL NICOLAE, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: ASFALTARE DRUMURI DE PĂMÂNT ÎN LOCALITĂȚILE CASTELU ȘI NISIPARI – ETAPA I, amplasat în comuna Castelu, sat Castelu și sat Nisipari, județul Constanța.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului CONSTANȚA, municipiul Constanța, str. Unirii, nr. 23, județul Constanța, zilnic, între orele 9-13 și la sediul titularului: COMUNA CASTELU, reprezentată de ANGHEL NICOLAE, cu sediul în comuna Castelu, sat Castelu, str. Republicii, nr. 58, județul Constanța, în zilele de luni-vineri, între orele 10.00-14.00.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului CONSTANȚA, municipiul Constanța, str. Unirii, nr. 23, județul Constanța, între orele 9-13.

Data publicării: 08.09.2023